عکس و فیلم

ما در زمینه های عکاسی و تصویر برداری عروسی، پرتره، کودک و نوزاد، صنعتی و تبلیغاتی فعالیت میکنیم. هر کدام از این موضوعات نیازمند تجربه و دانش فنی مختص به خود دارد که ما با کسب دانش و تجربه چندین ساله جزء معدود مجموعه هایی هستیم که با فراهم آوری تجهیزات تخصصی می توانیم پروژه های عکاسی و تصویر برداری شما را انجام دهیم

عروسی (Wedding)

در عکاسی و تصویربرداری مراسم عروسی نیازمند به دکورهای متعدد و همچنین عمارت ها و محل مناسب برای انجام عکاسی فضای باز می باشد که مجموعه ما با در اختیار داشتن ۵۰۰ متر مربع فضای آتلیه و تعداد زیادی باغ عروس و عمارت می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. همچنین با کادر خانم متخصص خیال مشتریان عزیزمان را از بابت حفظ عقاید اسلامی آسوده ساخته ایم.

کودک، نوزاد، حاملگی

از مرحله حاملگی گرفته تا زایمان در بیمارستان ودوران نوزادی و تولد یک سالگی تصاویر فرزند عزیزتان را به صورت عکس و فیلم ثبت میکنیم و میتوانید در جشن تولد یک سالگی عزیزتان کلیپ چهار فصل ساخته شده توسط اکیپ ما را به عنوان یادگاری نگهدارید. مطمئنا این یکی از با ارزش ترین هدیه هایی خواهد بود که فرزند عزیزتان از شما میگیرد. نمونه عکس های کودک ما را ببینید.

صنعتی و تبلیغاتی

با استفاده از تخصص، مهارت و تجهیزات مربوط به حوزه عکاسی صنعتی از محل تولید گرفته تا دفتر فروش و تک به تک محصولات شما را تصویربرداری می کنیم. نمونه کارهای ما را در صفحه اینستاگرام صنعتی ما ببینید.

Call Now Buttonتماس بگیرید